Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

ICTConf’16 6 Aralık Salı Günü Bizlerle ÇMF’de

6 Aralık 2016 @ 09:00 - 17:00

Ücretsiz

Etkinlik Navigasyon

ictconf2

Son yılların değişmez gündemini oluşturan Siber Güvenlik, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti(IOT) konuları ICTConf’16 organizasyonunda alışılmışın dışında bir bakış açısıyla ele alınacak. ICTConf’16 bu yıl konferanslar, panel ve çekilişlerle karşımıza çıkacak.

Alanında uzman kişiler tarafından yapılacak konuşmalar ile programına başlayacak olan ICTConf’16, öğleden sonra ki konuşmalar sonrasında panel oturumu yapılacak. Konuşmacılar, “Yerli yazılım ve Milli Kodlama” konu başlığı altında sorunları tartışıp çözüm önerileri üretecek. Panel sonrasında katılımcılar arasında çekiliş yapılıp hediyeler verilecek.

Bu yıl Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde Namık Kemal Üniversitesi IEEE Computer Society öğrenci kolu tarafından düzenlenecek olan ICTCon’16; Endüstri 4.0, IOT, Siber Güvenlik, Programlama gibi birçok ana başlığı içerecek.
Türkiye’nin en saygın, kar amacı gütmeyen topluluklarından birisi olan IEEE’nin Namık Kemal Üniversitesi öğrenci kolunun Computer Society komitesi tarafından düzenlenen ICTConf’16, tüm bilişim meraklılarının ortak buluşma noktası olması bekleniyor.

ICTConf’un genel konseptinde; ilgi çekici sunumların yer aldığı konferanslar, sonrasında alanında uzman kişiler tarafından ülkemizdeki temel bilişim sorunlarını ele alan panel programı bulunmaktadır. Bununla birlikte heyecan verici etkinliklerle katılımcıların keyifli zaman geçirmesi hedeflenmektedir.
ictconfafis

Detaylar

Tarih:
6 Aralık 2016
Saat:
09:00 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz

Mekan

Çorlu Mühendislik Fakültesi
Çorlu
Tekirdağ, Türkiye
+ Google Haritalar